Art fuel tattoo - fuel soap 200ml

Kód: 87294
Neohodnotené
Značka: ART Fuel
€12,08

Čistí, upokojuje, chráni a ošetruje! Toto je hlavná práca tohto neobyčajného mydla!

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvele sa hodí na podráždenú pokožku na konci tetovania, počas hojenia, ale aj na každodennú ochranu pred baktériami. Vďaka penovacej pumpičke premeníš malé množstvo mydla na penu, ktorá sa ľahko nanáša a rozotiera.

  • Kompletne vyrobené v Česku s originálnou receptúrou.
  • Nikdy nebolo a nikdy nebude testovaný na zvieratách.
  • 200ml vo fľaštičke

Zloženie:

Glycerín:

Hlavnou funkciou glycerínu je jeho vysoká hygroskopia (viaže na seba vlhkosť) a pomáha aktívnym látkam, aby sa čo najrýchlejšie vstrebali do pokožky.

Aloe Vera:

Aloe vera na seba viaže vlhkosť, čím pomáha hydratácii pokožky. Gél z listov zároveň vykazuje značne regeneračné, upokojujúce, zvláčňujúce, hojivé a chladiace schopnosti.

Alantoín:

Alantoín chráni, upokojuje a hydratuje pokožku. Často sa používa na minimalizáciu pórov, ale aj kvôli anti-agingovým schopnostiam. Chráni pleť pred škodlivými vplyvmi UV žiarenia a regeneruje ju. Výrazne obmedzuje pôsobenie voľných radikálov.

Kyselina mliečna:

Má hydratačné a exfoliačné účinky, napomáha udržať zdravý vzhľad pleti a tiež napomáha k odstráneniu odumretých kožných buniek.

Použitie:

Ak chcete mydlo použiť na každodennú ochranu, odporúčame aplikovať do dlane tri dávky z penovača, mierne rozotri na zvolenom mieste, zľahka vmasíruj a potom jemne utri obrúskom alebo opláchnite pod tečúcou vodou.

Pre umelcov:

Mydlo je možné použiť ako v priebehu tetovania, tak aj na jeho konci (dajte pozor, aby mydlo neprišlo do kontaktu s odtlačkom, zloženie naruší jeho fixáciu a stencil sa potom ľahšie zmýva).

Na dosiahnutie maximálnych účinkov odporúčame po skončení tetovania naniesť tri až päť dávok mydla na podráždenú pokožku. Pomocou dlane penu mierne rozotrite a vytvorte malú vrstvu. Potom miesto zabaľte do strečovej transparentnej fólie a nechajte cca 15 min odpočinúť. Po zložení fólie tetovanie znovu umyte dvoma až troma dávkami mydla z penovača a jemne utrite obrúskom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parta nadšených tatérov, ktorá tak dlho hľadala ideálne produkty, až sa sami rozhodli vziať všetko do vlastných rúk.

Našou inšpiráciou je príroda

Prírodné zloženie v našich produktoch dokáže s ľudskou pokožkou robiť zázraky. Prvoradé pre nás bolo, aby mala koža prísun vitamínov, ktoré pokožku vyživujú a tak jej dodajú silu aj energiu, ktorá napomáha k rýchlemu hojeniu.

Funkčnosť produktov je prioritou

Každý prešľap bol náš hnací motor vylepšiť zloženie tak, aby súhra jednotlivých zložiek bola čo najlepšia. Aby sa produkty ľahko používali a predovšetkým plnili úlohy, ktoré od nich každý z nás očakáva.