Vážený zákazníci, od 4.7. do 10.7. čerpáme celofiremnú dovolenku. Vaše objednávky budeme odosielať 11.7. Ďakujeme za pochopenie.

I AM INK- Second Generation 2 - Silver - 50ml

Neohodnotené
Značka: I AM INK
Stredne sivá od rakúskeho výrobcu farieb
Kód: 56687
€19,01
I AM INK- Second Generation 2 - Silver - 50ml
Neohodnotené
Značka: I AM INK
Classic BNG je vyrábaný radom zmesou voda / atrament na báze silného čierneho atramentu. Napríklad zvýraznenie bielou sa nepovažuje za klasické BNG. S modernou dobou nám tetovanie dalo nový pohľad na možnosti a použiteľné efekty v remesle. Postupom času sme videli živá tetovanie, ktorá mala stále väčšiu hĺbku a nepriehľadnosť. Týchto efektov možno dosiahnuť pridaním malých kvapôčok bieleho do vášho obľúbeného čierneho atramentu. Problém: V sérii Greywash je najsvetlejší tón ten, ktorý obsahuje najväčšie množstvo vody a má lakovacej účinok. Najsvetlejšie tón SilverWash je však ten, ktorý obsahuje najväčšie množstvo bielej. Keď umelci namiešajú svoje vlastné tóny SilverWash na základe tóne Greywash, existuje veľmi veľká šanca, že uzdravenej tetovanie bude škvrnité a výsledok nebude taký, aký mal byť. Druhá generácia I AM INK - Silverwashes - sa skladá z troch vopred namiešaných Silverwashes na základe prvej generácie I AM INK Greywashes. Zmiešané zariadeniami sú čierne a biele tóny premiešané k dokonalosti pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Silverwashes sú k dispozícii v troch nuansách: Silver 1: Najľahšia tón vychádzajúce z "Sumi 1" prvej generácie. Silver 2: Stredná tón, založený na "Sumi 2" prvej generácie. Silver 3: Najtemnejšie tón radu SilverWash, založený na "Sumi 3" prvej generácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Novinky
Odstín: šedivá
Objem: 50ml
Spĺňa nariadenie REACH: Áno
vhodné pre vegánov: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

1987 7 perma blend gourd corrector 15ml
€40,40
56300

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie