Tattoo Foto 16: Hand And Sleeve Tattoos

Neohodnotené

Tetovanie na rukávoch v dotwork, realistickom, avantgardnom a japonskom štýle. Kreslené a staré školské predmety, rovnako ako kvetinové vzory, pre alternatívne tetovanie na ruky a prsty!

Kód: 86855
€10,26
Tattoo Foto 16: Hand And Sleeve Tattoos
Neohodnotené

Jedno tetovanie vedie k druhému!

Akoby na vašej koži nebolo nikdy dosť miesta, začnete s malým srdiečkom, kvetom alebo nejakým nápisom... ale máte toľko emócií na vyjadrenie a postupne zistíte, že ste pokrytí atramentom!

Tetovanie na rukávoch je teraz naozaj populárny. Tieto umelecké diela pokrývajú celú ruku jedinou témou: fénix alebo gejša v japonskom štýle alebo dokonca, pre fanúšikov odvážnych, ostrých línií, veľký kmeňový dizajn v maorsko-polynézskom štýle.

Iní ľudia radi obliekajú svoje telá kúsok po kúsku av priebehu rokov pridávajú tetovanie jedno po druhom. Pokiaľ chcete, aby to vyzeralo ako jediné umelecké dielo, skúste sa držať jedného homogénneho štýlu a využite talentovaných tatérov, ktorí vám budú schopní poradiť, ako dotvoriť ruku tak, aby bola harmonická a zároveň prekypovala osobností.

Máte radi kvetinové vzory alebo hororový štýl? Keď si prezriete tieto stránky, nájdete dlhé rukávy plné kvetov a množstvo lebiek, ktoré vás zakryjú od ramena po zápästie. Ak máte radi lebku v realistickom štýle, nezabudnite, že tetovanie na chrbte ruky je vždy na displeji. Ak sa vám páči efekt mini tetovanie, môžete vytvoriť minimálne správy so symbolmi na prstoch.

Navyše: dotwork, avantgardné, kreslené tetovanie... je tu niečo pre každého a pre každú ruku!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

2080 dermalize artcare blue soap 1kg
€20,48
56394