Piranha Antiseptic Soap - antiseptické mydlo 1L

Kód: 28824
Novinka
Neohodnotené
Značka: Piranha
€13,76

Antiseptické mydlo je tekutý umývací prostriedok s dezinfekčným a dezodoračným účinkom, ktorý je špeciálne vyvinutý pre dokonalú hygienu rúk.Obsahuje látky prírodného pôvodu pochádzajúce z kokosového oleja, ktoré udržujú ruky hladké a hydratované aj po opakovanom umývaní. Vhodné pre tú najcitlivejšiu a najjemnejšiu pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antiseptické mydlo je tekutý umývací prostriedok s dezinfekčným a dezodoračným účinkom, ktorý je špeciálne vyvinutý pre dokonalú hygienu rúk pre pracovníkov v potravinárskom priemysle alebo v nemocničnom prostredí. Pokročilé zloženie kombinuje dve konkrétne účinné látky, ktoré zaručujú okamžitý, silný, dlhodobý a širokospektrálny baktericídny účinok.

Jediné umytie antiseptickým mydlom Piranha stačí na dosiahnutie optimálnej dezinfekcie pokožky znížením a kontrolou bakteriálnej záťaže na pokožke.

Je dobre znášané pokožkou a je vhodné aj pre tú najcitlivejšiu a najjemnejšiu pokožku.

Obsahuje látky prírodného pôvodu pochádzajúce z kokosového oleja, ktoré udržujú ruky hladké a hydratované aj po opakovanom umývaní. Jeho pH rešpektuje prirodzenú kyslosť pokožky a zachováva si svoju aktivitu aj v prítomnosti tvrdej vody.

Objem: 1l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: