Perma Blend Luxe - Vicky Martin's Unstoppable Areola Set 8x15 ml

Kód: 87011
Akcia Spĺňa nariadenie REACH EÚ Anorganický pigment Organický pigment
Neohodnotené
Značka: PERMA BLEND
€355,48 –22 % €276,39

Súprava Unstoppable Areola, vyrobená v spolupráci s metódou Vicky Martin, obsahuje 8 všestranných odtieňov na použitie pri obnove dvorcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada Unstoppable Areola, vyrobená v spolupráci s metódou Vicky Martin, obsahuje 8 všestranných odtieňov na použitie pri obnove dvorcov.

Kompletná sada obsahuje:

  • Warrior White - Biela, ktorá sa používa na zvýšenie nepriehľadnosti, poskytuje vynikajúce pokrytie a vytvára farbu pre obnovu dvorcov. Najlepšie sa používa na zvýraznenie, zmäkčenie iných farieb a miešanie na vytvorenie dokonalej zhody pre vašich klientov.
  • Outstanding Orange - Jasne oranžová farba s veľmi výraznými teplými podtónmi. Najlepšie sa používa ako modifikátor na úpravu farieb, aby ste získali odtieň presne ten správny pre každého klienta.
  • Courageous Coral - Matný, ružový až tmavý odtieň s vysokou nepriehľadnosťou, ktorý poskytuje silný základ pre stredný, tmavo ružový dvorec. Odporúčané pre základňu dvorca.
  • Determined Dark Brown - Najtmavšia farba dvorca s neutrálnym masovým tónom a mierne chladným podtónom. Je najlepšie pre poskytnutie tmavej hĺbky farby potrebnej pre klientov s vysokým obsahom melanínu. NEPOUŽÍVAJTE samostatne – je navrhnuté na miešanie s inými farbami. Odporúčané pre základňu dvorca.
  • Power Through Peach - Svetlý, tlmený ružový telový tón s vysokou krycou schopnosťou, ktorý poskytuje silný základ pre svetlo až stredne ružový dvorec. Odporúčané na farbenie bradaviek.
  • Resilient Red - Sýta, teplá červená s nízkou krycou schopnosťou, ktorá poskytuje najlepší červený tón potrebný na získanie dokonalého odtieňa dvorca. Odporúčané na farbenie bradaviek.
  • Show Up Scarlet - Teplý ružový odtieň so silnou nepriehľadnosťou pre najlepšie prelínanie a tieňovanie pre tie ružovejšie odtiene dvorca. Odporúčané na farbenie bradaviek.
  • Unbeatable Brown - silný teplý až neutrálny nahé hnedý odtieň na žltom základe, ktorý poskytuje skvelé krytie a zlatý základ pre klientov s olivovou pleťou. Odporúčané pre základňu dvorca.

Tím Perma Blend neúnavne pracoval v zákulisí, aby vytvoril ten najlepší pigment PMU, ktorý je k dispozícii, aby ste mohli pokračovať vo vytváraní ohromujúcich postupov pri dodržaní nových predpisov EÚ REACH.

Kľúčové vlastnosti:

Objem: 15 ml
Sada 8 odtieňov
Inšpirované metódou Vicky Martin
Plne vyhovuje najnovším nariadeniam EÚ REACH
Vhodné pre vegánov

crtfkt    bzpl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: