Očné linky (EYES)

Pigmenty na očné linky (EYES) od spoločnosti BIOTEK sú základnými produktmi pre každého profesionála v oblasti permanentného make-upu. Tieto pigmenty sú špeciálne vyvinuté na vytvorenie bezchybných a dlhotrvajúcich očných liniek, ktoré prispievajú k výraznejšiemu a výraznejšiemu pohľadu očí. V našej ponuke nájdete prémiové pigmenty, ako napríklad Royal Black a Warm Black, ktoré sú ideálne na vytvorenie jemných aj výrazných očných liniek.

Pigmenty BIOTEK sú známe svojou vysokou kvalitou, stabilitou a dlhotrvajúcimi výsledkami. Kráľovská čierna ponúka intenzívnu a dlhotrvajúcu čiernu farbu, ktorá sa časom zmení na dymovo sivú, zatiaľ čo teplá čierna poskytuje teplý a sýty čierny odtieň s kratším trvaním na pokožke. Tieto pigmenty sú vyrobené z kvalitných surovín, sú vegánske a netestované na zvieratách. Dodávajú sa v praktických fľaštičkách bez obsahu vzduchu pre maximálne využitie produktu bez plytvania.

Pre profesionálov, ktorí hľadajú spoľahlivé a bezpečné pigmenty na permanentný make-up, sú produkty BIOTEK ideálnou voľbou. Ponúkajú plné krytie a sú v súlade s európskymi a americkými predpismi, čo zaručuje nielen vynikajúce výsledky, ale aj bezpečnosť pre klientov.

 

 

Najpredávanejšie

6 položiek celkom

Cena

2348
12348

Značky

Zobrazených položiek: 6