Obočie studené odtiene (COLD BROWS)

Chladné pigmentové odtiene obočia od spoločnosti Biotek ponúkajú riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú dokonale vyvážené, chladné odtiene na permanentný make-up obočia. Tieto odtiene sú ideálne na korekciu obočia s červeným podtónom alebo na prácu s pleťou s teplým podtónom, poskytujú plné krytie a zostávajú stabilné bez farebných zmien.

Anorganické zloženie zabezpečuje farebnú stálosť, pričom pigmenty po zacelení nevykazujú nežiaduce farebné zmeny. Náš sortiment zahŕňa odtiene ako Bora Bora, Hollywood, Madrid a Mykonos, z ktorých každý ponúka jedinečné vlastnosti pre špecifické potreby klientov. Napríklad Bora Bora je ideálny pre tmavé obočie s miernym studeným/zeleným gradientom, zatiaľ čo Hollywood je vhodný pre svetlú pleť s červeným podtónom. Madrid a Mykonos poskytujú ďalšie možnosti dokonalého ošetrenia.

Všetky pigmenty BIOTEK sa vyrábajú v Taliansku z vysoko kvalitných surovín, sú vegánske, netestované na zvieratách a spĺňajú európske a americké predpisy. Vďaka ich bohatej a krémovej textúre sú ideálne na permanentný make-up aj microblading. Balené sú v praktických fľaštičkách bez vzduchu, ktoré zabezpečujú maximálne využitie produktu bez plytvania. Naše chladné odtiene BIOTEK poskytujú profesionálom v oblasti permanentného make-upu precízne nástroje na dosiahnutie dokonalých výsledkov.

 

Najpredávanejšie