Obočie neutrálne odtiene (Neutral BROWS)

Neutrálne pigmentové odtiene obočia (Neutral BROWS) jsou nevyhnutné pre každého, kto chce dosiahnuť prirodzený a dokonalý vzhľad obočia. V našom e-shope ponúkame exkluzívny výber produktov Biotek, ktoré sú špeciálne navrhnuté na dosiahnutie prirodzených a harmonických výsledkov. Ponúkame širokú škálu neutrálnych odtieňov, ako sú Biotek Paris, Ibiza, Milan a ďalšie, všetky v 7 ml veľkostiach.

Tieto pigmenty poskytujú plné krytie a sú známe svojou stálosťou, ktorá zaručuje, že farba zostane konzistentná a bez nežiaducich farebných zmien. Všetky produkty Biotek sa navyše vyrábajú výlučne v Taliansku z vysokokvalitných surovín, sú vegánske, netestované na zvieratách a spĺňajú európske a americké predpisy.

Pre tých, ktorí hľadajú komplexnejšie riešenie, ponúkame aj sadu More Than Ever Brow Set obsahujúcu 5x7 ml rôznych odtieňov, ktoré sú vhodné pre širokú škálu farieb pleti a obočia. Každý pigment má bohatú a krémovú textúru, vďaka ktorej sa ľahko nanáša na permanentný make-up aj microblading. Tieto prémiové produkty sú ideálne pre profesionálov, ktorí chcú svojim klientom poskytnúť najvyššiu kvalitu a prirodzený vzhľad.

 

 

Najpredávanejšie