Nekonečno & láska

Kód: 50300
Neohodnotené
€10,04

64 strán, 21x28 cm, 350 motívov, čiernobiela, línie, farby

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Symbol nekonečna v mnohých originálnych verziách a nádherných návrhoch, ktoré oslavujú lásku k rodine, rodičom alebo partnerovi. Okrem toho, romantické listy, zámky lásky, bozky milencov, nápisy venované láske, prebodnuté srdcia a zlomené srdcia, a samozrejme srdce večnej lásky zdobené krásnymi, tematickými vzormi. Nezabúdame ani na cool lásku - zastúpenú sloganmi "mier a láska" - a lásku k jedlám s veselou zbierkou obľúbených jedál.

Ak sa pozriete dovnútra, nájdete aj symbol nekonečna v mnohých originálnych verziách, niektoré zahŕňajú písma, hviezdy, perie, lastovičky alebo spletené telo hada...

Okrem interpretácií klasického čísla 8 na strane, tu nájdete návrhy s ouroborosom (hadom, ktorý zožerie sám seba), nekonečným trojuholníkom - známym aj ako nemožný trojuholník - a ďalšími variantami tohto témy.
Nekonečno znamená "bez konca" a tiež predstavuje univerzálnu lásku, večnosť a regeneráciu. Láska a tetovanie boli vždy spojené. Srdce je najobľúbenejším tetovaním, ktoré symbolizuje lásku, ale keď sa pozriete na stránky "Infinity & Love", objavíte ich oveľa viac!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: