VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU pro zákazníky Celtic Supply

VIP SERVIS FK IRONS A MICROBEAU pre zákazníkov Celtic Supply - celtic-supply.sk  Všetkým zákazníkom Celtic Supply ponúkame nový VIP servis na produkty FK IRONS a MICROBEAU v prípade poruchy strojčeka.
 
VIP SERVIS FK IRONS A MICROBEAU pre zákazníkov Celtic Supply

Našim zákazníkom poskytujeme VIP SERVIS na produkty FK IRONS a MICROBEAU – na tetovacie strojčeky a strojčeky na permanentný makeup.

V prípade poruchy doručí zákazník strojček do Celtic Supply, ktorý je ihneď oskúšaný, pokiaľ sa prejavuje závada a strojček je v záručnej lehote, Celtic Supply počas opravy zapožičia zákazníkovi bezplatne náhradný strojček alebo zdroj, aby mohol ďalej pracovať a neprišiel o zákazníkov.

Celtic Supply počas opravy zapožičia zákazníkovi bezplatne náhradný tetovací strojček, aby mohol ďalej pracovať a neprišiel o zákazníkov.

Celtic Supply doručí reklamovaný výrobok výrobcovi FK IRONS a komunikuje so servisom, informácie o oprave potom odovzdáva zákazníkovi, vrátane prípadnej kalkulácie. Po oprave potom doručí výrobok späť zákazníkovi. Dopravu opäť zákazník nehradí.
Upozorňujeme, že sa doba celého reklamačného konania môže pretiahnuť vďaka zasielacím lehotám na viac ako 30 dní.

Akcia sa vzťahuje na zákazníkov Celtic Supply a na produkty u nás zakúpené. V prípade, že výrobok nebol zakúpený v Celtic Supply, hradí zákazník prepravné náklady na vyzdvihnutie tovaru a zaslanie výrobcovi.

V prípade neoprávnenej reklamácie budú zákazníkovi naúčtované dopravné náklady.