H2Ocean - Piercing Aftercare Spray 44ml

Kód: 87781
Novinka
Neohodnotené
€6,83

H2Ocean Piercing Aftercare Spray je originálny prípravok na následnú starostlivosť o piercing. Kombinuje hojivú silu červenej morskej soli so silným enzýmom lyzozýmom a hojí piercing rýchlejšie ako čokoľvek iné na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

H2Ocean Piercing Spray pomáha čistiť všetky vaše piercingy a telesné modifikácie bezpečne a rýchlejšie ako akýkoľvek iný produkt. H2Ocean Piercing Spray s lyzozýmom pomáha bezpečne odstrániť zaschnutý výtok a lymfatické sekréty, pokiaľ ho používate každé 3-4 hodiny na svoje piercingy a telesné modifikácie.

Kombinácia morskej soli a lyzozýmu vytvára optimálny roztok v spreji na piercing, ktorý skracuje dobu hojenia a pomáha eliminovať nežiaduce problémy, ktoré bežne vznikajú pri riešení nového piercingu. Výskumy dospeli k záveru, že k skráteniu doby hojenia dochádza vtedy, keď sa podporuje prirodzene optimálne prostredie na hojenie, a nie keď sa snažíme hojiť pomocou chemických látok (mydlo, bakteriálny roztok, soľný sprej atď.), ktoré ničia prospešné baktérie.

Zloženie:

  • Deionizovaná voda / voda čistená reverznou osmózou
  • Morská soľ
  • Lyzozým
  • Citrát sodný

Rýchly účinok: Tento organický sprej na piercing s prírodnou morskou soľou upokojuje tkanivá a rany a znižuje bolesť a zápal s rýchlymi hojivými výsledkami.

Ako používať:
Nastriekajte priamo na piercing a nechajte zaschnúť. Aplikujte podľa potreby na postihnuté miesta. Odporúčané použitie je 3 až 6-krát denne. H2Ocean's Piercing Spray možno v prípade potreby použiť aj ako kúpeľ s morskou soľou pri infekciách, keloidoch a iných podráždeniach piercingu.

Tipy a triky: Neexistuje žiadny iný prípravok, ktorý by hojil piercingy tak rýchlo ako H2Ocean Piercing Spray. Skvele funguje aj u ľudí, ktorí majú problémy s hojením problematického piercingu, ako sú piercingy bradaviek alebo chrupaviek. Stačí jeden nástrek a budú veriť.

44ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: