Art fuel tattoo - butter after 50ml

Kód: 23634
Neohodnotené
Značka: ART Fuel
€6,69

Toto tetovacie maslo bolo vyvinuté a testované samotnými tatérmi. Dlhoročné skúmanie správnych ingrediencií prinieslo na svet funkčný produkt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vycibrené zloženie nielen rozmaznáva pokožku, ale napomáha zmierniť podráždenie, začervenanie a dokonca aj urýchli hojenie. Zmes bambuckého masla a olejov dáva dohromady silne vyživujúci, hydratačný a funkčný produkt. Najmä určený na použitie pri tetovaní a tiež na následnú starostlivosť v priebehu hojenia.

Vhodný je aj na každodenné použitie, zvlášť pre typy suchej pokožky a trpiace na rôzne ekzémy.

Správne použitie:

Aby ste dosiahli čo najpríjemnejšie aplikácie, odporúčame nabrať malé množstvo masla do dlane a pomocou prstov ľahkými pohybmi rozpustiť. Potom jemne vmasírujte do pokožky.

Pre umelcov:
Pomocou drevenej špachtle alebo sterilnej lyžičky naberte z téglika vhodné množstvo na pracovnú plochu.

Potom pre ľahkú aplikáciu odporúčame naniesť maslo do priestoru chrbta ruky, kde sa maslo mierne rozpustí. Potom nanášame na pokožku a zľahka vmasírujeme.

Zloženie a funkčnosť:
Konopný olej

Je ošetrujúci olej. Má blahodárne účinky na pleť, je vhodný pre všetky typy pokožky, neupcháva póry. Podporuje proces hojenia a obnovuje seba regeneráciu pokožky. Vďaka obsahu vitamínu E chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi a známkami starnutia (vrásky, unavená pleť). Pokožku teda regeneruje, premasťuje, upokojuje, zvláčňuje a zvyšuje jej odolnosť.

Rastlinné maslo

Hydratuje pokožku, ošetruje suché miesta. Podporuje hojenie popraskanej alebo inak poškodenej kože. Pokožku zjemňuje, napomáha proti svrbeniu, proti začervenaniu a proti tvorbe strií.

Včelí vosk

Včelí vosk chráni pokožku proti vonkajším vplyvom, zostáva na povrchu a vytvára ochrannú vrstvu, pomáha tak ďalším látkam s hojením a regeneráciou poškodenej pokožky, zatiaľ čo ju sám hlboko vyživuje a zvlhčuje.

Nechtíkový extrakt

Kvety nechtíka obsahujú rôzne karotenoidy, flavonoidy a saponíny. Extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho podporuje vyhladzujúce vlastnosti a regeneráciu pokožky.

Kokosový olej

Je všestranne vyživujúci olej. Má blahodárne účinky na pleť, je vhodný pre všetky typy pokožky, neupcháva póry. Podporuje proces hojenia a obnovuje seba regeneráciu pokožky. Vďaka obsahu vitamínu E chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi a známkami starnutia (vrásky, unavená pleť). Pokožku teda regeneruje, premasťuje, upokojuje, zvláčňuje a zvyšuje jej odolnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parta nadšených tatérov, ktorá tak dlho hľadala ideálne produkty, až sa sami rozhodli vziať všetko do vlastných rúk.

Našou inšpiráciou je príroda

Prírodné zloženie v našich produktoch dokáže s ľudskou pokožkou robiť zázraky. Prvoradé pre nás bolo, aby mala koža prísun vitamínov, ktoré pokožku vyživujú a tak jej dodajú silu aj energiu, ktorá napomáha k rýchlemu hojeniu.

Funkčnosť produktov je prioritou

Každý prešľap bol náš hnací motor vylepšiť zloženie tak, aby súhra jednotlivých zložiek bola čo najlepšia. Aby sa produkty ľahko používali a predovšetkým plnili úlohy, ktoré od nich každý z nás očakáva.