After Care Rosa na očné linky 10ml

Kód: 86880
Neohodnotené
Značka: Rosa
€7,85

Špeciálny, jemný krém vyvinutý pre následnú starostlivosť o čerstvé tetovanie očných viečok. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálny, jemný krém vyvinutý pre následnú starostlivosť o čerstvé tetovanie očných viečok. Vďaka prírodným zložkám, obsahu panthenolu a obsahu vitamínu E sa stará, upokojuje, hydratuje a chráni tetovaný povrch jemným povlakom. Nie je mastný, netečie, neštípe pri kontakte s očami, nespôsobuje podráždenie ani neostré videnie. Do pokožky sa rýchlo vstrebe, ale na povrchu medzitým zostane tenká ochranná vrstva, ktorá chráni čerstvé tetovanie pred vysušením a nepríjemným natiahnutím. Podporuje príjemnejší proces hojenia, umožňuje maximálne zapracovanie pigmentu, možno teda očakávať krajší konečný výsledok. < /span>100% prírodná kozmetika.

POUŽÍVANIE

Tetovanie očných viečok je nutné ošetrovať týmto ľahkým krémom po dobu 7-10 dní. Najprv jemne očistite povrch tetovania mokrým vatovým tampónom, aby na ňom prípadný tkanivový mok nemohol zaschnúť, a potom naneste krém pre následnú starostlivosť. Mal by byť aplikovaný iba v tenkej vrstve na očné viečko, aby čerstvé tetovanie nebolo ovplyvnené "saunovým efektom". /p>

TIP: NANESTE TENTO KRÉM NA TETOVANIE OČNÝCH VIEČOK TAK TENCE, ABY BIELA ​​FARBA KRÉMU NEBOLA NA KOŽU VIDIEŤ.  ĽAHKO TAJA Z TEPLA POKOŽKY A OKAMŽITE SA VSTREBÁVA DO TKANIA, VYTVÁRA OCHRANNÚ VRSTVU, FILMOVÝ POVLAK NA POVRCHU TETOVANIA.

JEHO ÚČINOK

Upokojuje, udržuje ju hebkú, hydratuje, robí ju zamatovú, regeneruje tetovanú pokožku, zabraňuje podráždeniu a znižuje prípadné opuchy. Podporuje dokonalú integráciu tetovacích pigmentov do kožných buniek, čím prispieva k maximálnej trvanlivosti a dokonalosti tetovania očných viečok a tiež k intenzívnemu zachovaniu farieb.

TIP: PRODUKT EYELINER AFTER CARE NEOBSAHUJE ŽIADNE ALERGÉNY, PRETO SA PRI JEHO POUŽÍVANÍ NEOČAKÁVA ŽIADNE PODRÁŽDENIE .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: