Umělá kůže Reelskin - 3D lebka

Neohodnotené

Trénovacia umelá koža 3D pre nácvik permanentného makeupu

Kód: 87330
€63,21
Umělá kůže Reelskin - 3D lebka
Neohodnotené
kuzelebka kopie
Novinka

Syntetická lebka na precvičenie tetovania, ktorá verne napodobňuje skutočnú lebku. Je to skvelý spôsob, ako predviesť umelcove zručnosti veľmi pútavým spôsobom. Produkt je možné tiež použiť na zlepšenie tetovacích techník. Cvičebná lebka ReelSkin bola vyrobená zo syntetického materiálu s dôrazom na vernú reprodukciu detailov.

Produkty ReelSkin nielenže pôsobia ako práca so skutočnou kožou, ale dokonca sa naťahujú spôsobom, ktorý pripomína skutočnú kožu, čo znamená, že povaha práce odráža to, ako je tetovanie aplikované na skutočnú kožu, a to pomocou akejkoľvek techniky.

>

Tréningová koža ReelSkin bola tiež navrhnutá tak, aby na ňu bola nanášaná tekutina pre značenie šablóny bez toho, aby bolo nutné ju namáčať. A - na rozdiel od iných cvičných koží - ReelSkin je možné utrieť bez zanechania akýchkoľvek šmúh alebo atramentových škvŕn a výsledkom je vždy krásne tetovanie bez škvŕn.

Produkt je ideálny pre ľudí, ktorí sa učia stať sa tatérom alebo permanentným make-upom, rovnako ako pre umelcov, ktorí chcú zdokonaliť nové techniky alebo prezentovať svoju prácu.

Najdôležitejšie vlastnosti:

  • Originálny, surový materiál, bezpečný pri kontakte s ľudskou pokožkou
  • Nevyhnutný nástroj pre tých, ktorí sa učia remeslu
  • Skvelý spôsob, ako predviesť svoju prácu
  • Vyzerá a naťahuje sa ako skutočná koža
  • Možnosť reprodukcie šablón vzorov
  • Ľahko zmýva farbu bez zanechania šmúh alebo škvŕn

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: