Tattoo Photo 18: Skulls And Horror

Neohodnotené

Desivé tetovanie!
Filmové monštrá, horor, zombie, zošívaná koža, krvácajúce ústa, démonickí upíri, desivo krásne upírie ženy, lebkové ženy, lebky a kvety, realistické lebky, surrealistické lebky, avantgardný štýl a mnoho ďalšieho.

Kód: 86853
€10,26
Tattoo Photo 18: Skulls And Horror
Neohodnotené

Veľa ľudí miluje horory a filmové monštrá sa často stávajú témami tetovania.
Tetovanie v realistickom štýle sú hviezdami tejto show av skutočnosti naša galéria obsahuje tetovanie postáv ako Jason (Piatok 13), Pinhead (Hellraiser), Doctor Hannibal Lecter (Mlčanie jahniat), Freddy Krueger z Nightmare on Elm Street, klasické Frankensteinovo monštrum a zlý ' kmeň klaunských vrahov.

Veľmi populárne ako tetovanie sú aj upíri a zombie, kde vládnu portréty, aj keď mnoho skvelých realistických kúskov sa sústredí na konkrétne detaily: krvácajúce ústa, oči plačejúce krvavé slzy, upírie uhryznutie alebo roztrhaná a zašitá koža sú niektoré skvelé príklady.

Zatiaľ čo v hororových tetovaniach sa objavuje realizmus a krv, v niektorých úžasných experimentálnych tetovaniach sa používajú lebky. Takže realistické tetovanie sa môže prelínať s inými umeleckými štýlmi: impresionizmom, kubizmom, surrealizmom, pop artom a špičkovým grafickým dizajnom. Ako môžete vidieť v tejto desivo nádhernej kolekcii!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

2080 dermalize artcare blue soap 1kg
€20,48
56394