Tattoo Photo 17: Chest Tattoos

Neohodnotené

Skvelé tetovanie pre vašu hruď.
Tribal, old school, tradičné, neo-tradičné, dotwork a avantgardné štýly. Srdce, nápisy, krídla, sovy, lebky, kvety, motýle a mnoho ďalšieho.

Kód: 86854
€10,63
Tattoo Photo 17: Chest Tattoos
Neohodnotené
tattoo foto 18 c
Novinka

V dnešnej dobe sú „tetovania“ často „masívne“ a veľké kusy, ako napríklad „umelecké diela“, sú stále populárnejšie. Jedným z najpôsobivejších miest, kde si môžete umelecké tetovanie nechať, je jednoznačne hrudník, kde vynikajú veľké kusy a nadobúdajú zvláštny význam.

V tejto úžasnej, umelecky výnimočnej kolekcii predstavujeme niektoré z najlepších nápadov (rovnako ako tie najšialenejšie), ktoré vám poskytnú inšpiráciu pre vaše tetovanie na hrudi.

Existuje mnoho štýlov: dokonalé geometrické vzory kmeňových vzorov, klasické a obľúbené staré školy a tradičné ikony, kreslené vplyvy neo-tradičnosti, inovácie grafického dizajnu dotwork a avantgardy.

Medzi najobľúbenejšie predmety patria: srdce samozrejme nakreslené množstvom nápaditých spôsobov, rovnako ako nápisy, krídla, sovy, lebky, kvety, motýle… a mnoho ďalších nápadov na jedinečné, masívne tetovanie na hrudi!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

2080 dermalize artcare blue soap 1kg
€21,22
56394