Tattoo Photo 11: Back & Sleeve

Neohodnotené

Gejše, fénixové, kapry, japonský štýl, veľké tribaly, veľké kvety a kvetinové motívy, portréty, krídla, anjeli, realistický štýl… to všetko a oveľa viac pre vaše veľké tetovanie na chrbte a rukávoch.

Kód: 86860
€10,49
Tattoo Photo 11: Back & Sleeve
Neohodnotené

Tetovanie na rukávoch sa teší obrovskému nárastu popularity.

Počas niekoľkých posledných mesiacov predbehli také obľúbené témy, ako sú anjeli a tetovanie scenárov, a sú stále populárnejšie.

Majú skutočne kult? Možno.

Či už sú polovičné, trojštvrťové alebo zakrývajú celú ruku, inými slovami dlhé rukávy, v tribal, realistickom, japonskom, tradičnom alebo akomkoľvek inom štýle, tieto tetovania sa šíria ako lavína. Muži aj ženy sa rozhodnú pokryť svoju pokožku rozsiahlym umeleckým dielom, ktoré môžu s hrdosťou predvádzať.

Stále obľúbenejšie sú aj tetovania na chrbte, najmä veľké, ktoré vyžadujú pozornosť. Veľký pár krídel, anjel alebo iný duchovný avatar na zakrytie celého chrbta, obrovský fénix, portrét alebo zložitá scéna... na výber je nepreberné množstvo štýlov a námetov, jediné pravidlo je dobre si vybrať.

Tetovanie na chrbte a na rukávoch bude zdobiť rozsiahlu oblasť vášho tela, takže je to samozrejme zásadné rozhodnutie.

Aké je najlepšie, najkrajšie tetovanie do rukáva? Vyzeral by kapor alebo gejša lepšie na paži alebo na chrbte?

Zatiaľ čo niektoré predmety pristanú jednej časti tela viac ako iné, u iných je to jednoducho otázka techniky a štýlu. Preto je prezeranie tetovania už na tele také užitočné!

Táto kolekcia bola zostavená tak, aby vám poskytla jasnejší obrázok: nájdete tu výber tých najsenzačnejších a najšikovnejšie prevedených tetovaní na chrbát a ruku, s množstvom návrhov, ako si svoje vysnívané tetovanie v pôsobivom štýle splniť. !

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

1969 dark sapphire goran mitic eternal 30ml
€16,74
(–15 %)
56287
2080 dermalize artcare blue soap 1kg
€20,94
56394