Tattoo Foto 13: Asian Style

Neohodnotené

Gejša, draci, Hannya, kapry, ideogramy, náboženské tetovanie, Budha, Ganéša, talizmany pre šťastie, hady, tigre, samurajové, orientálne kvety, vodné vlny, tradičné Horimono a mnoho ďalšieho!

Kód: 86858
€10,44
Tattoo Foto 13: Asian Style
Neohodnotené
tattoo foto 14 c
Novinka

ÁSIJSKÝ ŠTÝL
Milujete orientálne tetovanie a mytologické stvorenia ako draci a hannya? Hľadáte nápady a inšpiráciu s nádychom ázijskej farby a vône?
Potom je toto kolekcia práve pre vás!

„Ázijský štýl“ je o príťažlivosti Ďalekého východu s jeho najkrajšími motívmi tetovania: gejše interpretované v rôznych štýloch, koi kapry symbolizujúce odvahu, ideogramy, božstvá ako Budha a Ganéša a mnoho ďalšieho.

Ázia je najväčší kontinent na Zemi. Je domovom mnohých rôznych kultúr a civilizácií, ale pokiaľ hovoríme o ázijských tetovaniach, Japonsko vyrába najvplyvnejší a široko napodobňovaný atrament.

V Japonsku existujú dve hlavné tradície tetovania: Irezumi, ktoré bolo kedysi revírom zločincov, a Horimono, forma dekoratívneho umenia. Obaja pokrývajú celé telo, len hlava, ruky a nohy zostávajú nedotknuté.

Tieto tetovania dobyla aj Západ, objavte ich v „ázijskom štýle“! Podľahnite svojej túžbe – hľadajte inšpiráciu medzi predmetmi a symbolmi interpretovanými umelcami z celého sveta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

1969 dark sapphire goran mitic eternal 30ml
€16,66
(–15 %)
56287
2080 dermalize artcare blue soap 1kg
€20,84
56394