Strojek Cheyenne Spirit + grip 22mm černý

Neohodnotené
Značka: Cheyenne

Osvedčený ľahký strojček na permanentný makeup aj tetovanie od nemeckého výrobcu.

Kód: HWK22BLACK2
€595,24 –7 % €552,30
Strojek Cheyenne Spirit + grip 22mm černý
Neohodnotené
Značka: Cheyenne
3556 strojek cheyenne spirit komplet 22 mm cerny
Akcia VIP SERVIS CHEYENNE
€595,24 –7 %

Malý, ľahký a flexibilný: taký je strojček Spirit od Cheyenne. Používaný najznámejšími umelcami, vhodný pre permanentný makeup, menšie práce a tieňovanie.
Používanie strojčeka Spirit je oveľa jednoduchšie, než u tradičných strojčekov. Vynikajúca kvalita spracovania, dlhá životnosť, znížená hlučnosť a minimálna vibrácia, to všetko v spojení so špičkami a ihlami Cheyenne prináša zákazníkom zvýšenie komfortu pri tetovaní znížením bolesti, hluku a rýchlejším hojením. Strojček Spirit je veľmi ľahký a ľahko sa drží (grip 22mm).
Vďaka tomu sa môže umelec sústrediť na vytváranie motívov a pracovať dlhšie, vďaka pohodlnému držaniu a veľmi nízkej váhe. Navyše sa veľmi ľahko jednoduchým prepínaním gripu nastavuje dĺžka ihly bez zložitého ladenia. Výmena špičky je veľmi jednoduchá, stačí kliknúť, otočiť a vybrať. Pri strojčeku sa nič nenastavuje, stačí len vložiť cartridge a začať pracovať.
Kompatibilný so všetkými tetovacími cartridgemi od výrobcov ako je Vertix, Kwadron, Elite, atď... Súčasťou balenia je clipcord aj redukcia na 6,3 mm jack pre pripojenie k štandardnému zdroju a podrobný slovenský manuál.
Strojček je certifikovaný na použitie v EÚ.
Hmotnosť 90g bez gripu. Rozmery: 110 x 29 x 77mm Hĺbka ihly: 0 - 4mm

Porovnání tetovacích strojků Cheyenne

Dodatočné parametre

Kategória: Tetovacie strojčeky
Typ tetovacího strojku: rotační
Na co chcete strojek používat: univerzální

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: