Domov / Permanentný makeup

Vertix Nano Shader 3, 0,25mm 0803RSMT

Kód: 56096
Nejlepší cartridge pro permanentní makeup z japonské chirurgické oceli a s membránou
Výrobca: FK IronsFK Irons
Dostupnosť: Pripravené na odoslanie
4,37 € , plus doprava
Množstevná zľava:
od 10  do 20  - 10 % zľava
od 21  do 40  - 15 % zľava
 
Vertix Nano Shader 3, 0,25mm 0803RSMT

Cartridge Vertix od DarkLab (FKIRONS) sú najdokonalejší cartridge súčasnosti. Špeciálne vyvinuté na základe požiadaviek taterov z celého sveta. Ich špička je priehľadná a odnímateľná pre maximálny prehľad o toku farby a pre presné nastavenie. Navyše vnútornej konštrukcie a materiály zabezpečujú skvelý tok farby a jej správne množstvo, takže namáčate špičku do kalíška s farbou menej často. Vďaka dvojstranné ventiláciu špičky sa odstraňuje podtlak, a tak sa minimalizuje možný rozstrek farby a zaisťuje sa perfektné tok farby s optimálnym preplachom pre čistú ihlu. Všechny cartridge Vertix sú osadené nízko napäťovú membránou, ktorá zabraňuje spätnému natečeniu farby do motora. Membrána nenamáha tetovacie strojček a výrazne znižuje vibrácie pri práci.

Cartridge Vertix boli vytvorené s dôrazom na kvalitu, s perfektnými ihlami z japonskej chirurgickej ocele. Každá cartridge je tiež kontrolovaná dvojstupňovou kontrolou (stroj a človek).

Cartridge Vertix needles sú designované v USA spoločnosťou DarkLab, ktorá vyrába produkty ako FK Irons a Spektra.
Odeslat zpětnou vazbu
Historie
Uloženo
Komunita

Doplnky a súvisiace
Microbeau Bellary - PMU Permanent Makeup Machine - Black Microbeau Bellary - PMU Permanent Makeup Machine - Black Kód: 53863 VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU
Pripravené na odoslanie
1.322,56 €
Detail
Podložka na pracovní plochu, 50ks Podložka na pracovní plochu, 50ks Kód: PODLOZKAPRACPLOCHA50
Pripravené na odoslanie
od 3,12 €
Detail