Vážení zákazníci, náš obchod funguje ako obvykle. Ponuku na akčný tovar nájdete tu.

Domov / NOVINKY

Axys Valhalla PMU pink

Kód: 56852 Novinka
Americký rotačný strojček s 5ti vstavanými excentry
Dostupnosť: Pripravené na odoslanie
707,85 € , plus doprava
 
Axys Valhalla PMU pink

Vlastnosti a specifikace:
Poháněn přesným švajčiarským motorom Maxon s výkonom 10 W a vysokým točivým momentom.
Made in USA.
Vyrobeno z hliníku 6061-T6, dokončené eloxováním Mil Spec Type II.
Hlavní ložisko vyrobené v USA
5 zdvihů v jednom stroji, meniace sa za chodu
Primárny rozsah 5 voltov - 14 voltov (motor sa spustí a dobahne na 3 V)
Promazaný po celom živote
Není potřeba údržby
Používá pripojenie RCA
25mm zužující se grip


Chceš viesť ostré vedenie?
* klik * - zdvih 4,2 mm - žiadne kompromisy

Ten kousek obsahuje měkké stínování ...
* klik * klik * klik * klik * - zdvih 2,5 mm

2,5 mm, 2,9 mm, 3,4 mm, 3,8 mm, 4,2 mm
Není to jen další pero s rotujícím úchopem. Nejenže upravíte vývržku jehly pomocou úchopu Valhally, ale možnosti tahu vám pomôžu vybrať si zásah. Cokoli musíte urobiť: podšívka, balení, barvení, miešanie, stínování, vše na dosah ruky, 5 tahů v 1.

Nikdy nemusíte rozpisovať nastavenia, meniť zmenené zásahy. Jedinou otočkou zdvihnite krúžok v strede stroja za chodu a zasaďte presne tak, ako chcete!

Pero stroje majú veľa výhod a znižujú únavu je raz z nich. Valhalla také mění vibrace, a to natolik, že i keď ste zvykli na Fehu, budete na konci dňa cítiť ďalšiu energiu, ktorá zbytočne. Vaše telo vám poděkuje od vašich rúk po záde.

Ve Valhalle neexistujú mechanické pomůcky ani pružinové triky, je to čistá vysoká tolerancia a dobrá geometria. Ak chcete, aby váš život bol raz jednodušší a produktívnejší, je ideálne miesto pre začiatok.

Přemýšlejte o najväčších umelcoch, ktorí znáte, alebo o umelcoch, ktorí vás inšpirovali, alebo o nejtechničtějších majstrov v hre. Není nikdo z nich, kdo by masivně neprospěl okamžitým přístupem k více možnostem, menším bolestem hlavy a vyšším výkonem svých strojů. Porazte je!

Axys Valhalla

PS: Je to take nejčistší pero na trhu s vysokým výkonným tesnením okolo piestu, ktoré odolávajú toku v oboch smeroch. Konstrukce Valhally také eliminuje tradiční lapače nečistot tým, že je prvým strojom, ktorý používa jednootáčkové závody na prijímači rukopisov a absolútne minimum ostrých rohů nebo dutin.
Je to najjednoduchšie čistenie a najťažší úkryt pre nečistoty.

Záruka na strojek 1 rok od výrobcu. Strojek nepotrebuje mazanie. Nespúšťajte strojček dlhú dobu bez cartridge, hrozí poškodenie strojku!