Kalíšky Hive Caps 50ks (200 kalíšků)

Neohodnotené

Hive Caps sú inovatívne šesťuholníkové kalíšky na tetovanie, ktoré sa ľahko nastavujú, sú stabilné a prispôsobiteľné.

Kód: 21257/FIA
€13,57
Kalíšky Hive Caps 50ks (200 kalíšků)
Neohodnotené
Barva: Šedá
| 21257/SED
€13,57
Barva: Fialová
| 21257/FIA
€13,57
Barva: Oranžová
| 21257/ORA
€13,57

Intuitívny dizajn Hive Caps umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie nastavenie, čo umožňuje umelcom jednoducho uchopiť, položiť a ísť! Hive Caps boli navrhnuté tak, aby sa ľahko spojili a rozšírili farebnú paletu, ich nastavením zároveň môžete maximálne využiť priestor na pracovnej ploche.

Tým designové prvky nekončia. Hive Caps sú tiež obojstranné - stačí ich otočiť hore nohami a nájdete menší atramentový kalíšok. To je ideálne, keď chcete spotrebovať menej atramentu.

Ďalšou výhodou designu je možnosť stohovania Hive Caps, čo zabraňuje zasychaniu tetovacích atramentov počas dlhších sedení. Minimalizuje aj možnosť kontaminácie – ideálna pre konferenčné prostredie.

Hive Caps tiež obsahujú rysku na väčšom kalíšku, ktorá pomáha zaistiť spoľahlivé mixy od sedenia na sedenie. Sú tiež stabilnejšie ako štandardné kalíšky atramentu a nevyžadujú masť na ich upevnenie na pracovnú plochu.

Nielen, že sú Hive Caps navrhnuté tak, aby zjednodušili a zefektívnili tatéra, ale sú vyrobené tak, aby sa rýchlo odtrhli pre ľahkú likvidáciu.

Viečka úľa majú nasledujúce rozmery: 6,1 cm (dĺžka) x 3,5 cm (šírka) x 1,9 cm (výška).

Malý kalíšok: vnútorný priemer 12 ~ 14 mm
Väčší kalíšok: vnútorný priemer 14~16 mm

po 50 kusoch (200 kalíškov).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: