FLUX MAX Celozlatý 4.5mm 2x baterie

Neohodnotené
Značka: FK Irons

Pripojte sa k umelcom z celého sveta v boji proti detskej rakovine a inšpirujte deti nádej. Hope vs Cancer je poháňaný tetovacou komunitou na podporu detí a rodín bojujúcich s rakovinou.

Časť z každého zakúpeného Golden Flux Max bude venovaná na výskum Hope vs Cancer a pediatrický výskum rakoviny. Charitatívna špeciálna edícia zlatej farby Flux Max má priniesť povedomie a podporu tejto veci a je inšpirovaná zlatou stuhou pre povedomie o detskej rakovine. Každá sada je dodávaná so zlatým strojčekom a 2 zodpovedajúcimi batériami PowerBolt II vo vlastnej krabici Hope vs Cancer, ktorá je podpísaná deťmi bojujúcimi s rakovinou.

Položka bola vypredaná…
Kód: 86907
€1 615,22
FLUX MAX Celozlatý 4.5mm 2x baterie
Neohodnotené
Značka: FK Irons
goldenfluxmax
Novinka VIP SERVIS FK IRONS a MICROBEAU

Napájanie FK Irons Flux je vylepšený Powerbolt 2.0, ktorý ponúka tatérom vycibrenú užívateľskú skúsenosť a obsahuje novú vlastnú základnú dosku s najnovšími technologickými pokrokmi, rovnako ako ďalšie vrstvy elektronickej bezpečnostnej ochrany.

Powerbolt 2.0 má OLED digitálny displej, ktorý bol navrhnutý tak, aby poskytoval intuitívnejší a užívateľsky prívetivejší zážitok. Ponúka až 10 hodín výdrže batérie a má pripojenie USB-C pre ľahké nabíjanie (s káblom USB-C, ktorý je súčasťou balenia). Odporúčame používať kvalitné nabíjače, aby ste predišli problémom s nabíjaním produktov, ktoré nedodávajú dostatok energie.

Prostredníctvom obrazovky displeja a aktualizovaného touchpadu na Powerbolt 2.0 môžu tetovací umelci prezerať a pristupovať k ponuke, aby mohli prechádzať a upravovať rôzne nastavenia batérie bez toho, aby museli používať aplikáciu Darklab.
Možnosti ponuky zahŕňajú:

Hlavné zobrazenie výkonu - v hertzoch (Hz) alebo voltoch (V)
Sekundárne zobrazenie výkonu - s alternatívnou jednotkou výkonu, ktorá bola zvolená vyššie
Nastavenie napätia – zobrazuje napätie v krokoch po 0,1 alebo 0,5 V
Footswitch – aktivujte konektivitu Bluetooth 5.0 pre bezdrôtové pripojenie s nožným pedálom Darklab Killswitch
eGive - od úrovne 0 (eGive zakázaný) po úrovne 1, 2 a 3 (tvrdý, stredný a mäkký zásah) . Po nastavení jednotka zaznamená napätie používaných cartridgov a spustí algoritmus, ktorý zaistí, že eGive zodpovedá zvolenej úrovni.
Časovač – sledujte čas svojej relácie (ideálny pre umelcov, ktorí nabíjajú po hodine)
Orientácia obrazovky – vyberte ľavú alebo pravú orientáciu
Doprava – „zabite“ stroj, aby ste zaistili, že nebude náhodne zapnutý pri cestovaní, najmä v lietadle (totálne uspanie)

Powerbolt 2.0 ponúka širší rozsah napätia ako jeho predchodcovia 4 až 12 V. Možnosť použiť nové nízke napätie 4 V je perfektná pre štýly, ako je bodkovanie (dotwork).

Flux Max ponúka plnú kompatibilitu so súčasným príslušenstvom FK Irons a bezdrôtovými zariadeniami hneď po vybalení, vrátane Darklab Killswitch a mobilnej aplikácie. V prípade potreby môžete Powerbolt 2.0 vymeniť za pôvodný Powerbolt alebo Powerbolt+.

FK Irons Flux Max, vyrobený z hliníka 6061 T6, má viac zúžený dizajn ako predchádzajúce modely Flux, spolu s prepracovaným dizajnom stredového krúžku. Kužeľ je podobný ako pri gripe Xion Gorilla, ale menej agresívny. Diamantové fazety zdobia hornú časť rukoväte pre dotyk štýlu, zatiaľ čo prepracovaná rukoväť má označenie pre väčšie pohodlie a ergonómiu.

Tatéri budú môcť používať budúce jednorazové gripy FK Irons s Flux Max, rovnako ako originálne gripy Flux a EXO.

Kompatibilný s univerzálnymi cartridgemi typu Cheyenne. Konzistentné, spoľahlivé systémy motora a prepichovanie ihly vo vnútri umožňujú optimálnu funkčnosť vašich cartridgí. Strojček má navyše ťažisko vpredu, čo umožňuje umelcom ľahko pracovať s menšou únavou.

Táto verzia FK Irons Flux Max je dodávaná s 2x batériou Powerbolt 2.0. 

Kľúčové vlastnosti:

Farba: Zlatá / Stealth
Dodáva sa s 2x batériou Powerbolt 2.0
Bezdrôtové – nie sú potrebné žiadne káble ani napájacie zdroje
Vymeniteľná batéria
Nová vlastná základná doska a ďalšie vrstvy elektronickej bezpečnostnej ochrany
Digitálny displej OLED a aktualizovaný touchpad – upravte nastavenie natívne bez toho, aby ste museli používať aplikáciu Darklab
Ponúka až 10 hodín výdrže batérie
USB-C pripojenie (kábel súčasťou balenia)
Možnosti ponuky: hlavný displej napájania, sekundárny displej napájania, nastavenie napätia, nožný spínač, eGive, časovač, orientácia obrazovky a doprava
Zobrazenie výkonu v hertzoch (Hz) alebo voltoch (V)
Napätie: 4-12 V, nastaviteľné v krokoch 0,1 alebo 0,5 V
Úrovne EGive: 0 (vypnuté), 1 (tvrdé), 2 (stredné), 3 (mäkké)
Konektivita Bluetooth 5.0 - natívne kompatibilná s Darklab Killswitch
Ovládanie vľavo alebo vpravo
Materiál: hliník 6061 T6
Viac zúžený dizajn a prepracovaný dizajn stredového krúžku - p podobný zúženie ako u rukoväte Xion Gorilla, ale menej agresívne

Dĺžka zdvihu: 4.5 mm
Powerbolt 2.0 Rozmery (D x Š): 58,5 x 30,5 mm
Powerbolt 2.0 Hmotnosť: 30 g
Flux Max & Powerbolt 2.0 Rozmery (D x Š): 126 x 58 mm
Flux Max & Powerbolt 2.0 Hmotnosť: 205 g
Navrhnuté a vyrobené v USA

FK IRONS - KILLSWITCH

Darklab Killswitch je prvý spínač od FK Irons, ktorý je vybavený senzorom akcelerometra bez mechanických častí, čo znamená úplné bezdrôtové ovládanie. Jednoduchým kliknutím na Killswitch môžete zapnúť alebo vypnúť pripojené zariadenie Darklab, zatiaľ čo vstavaná protišmyková podložka udrží vypínač na mieste. Killwitch je tiež vybavený citlivými LED indikátormi a internou nabíjacou batériou s dlhou výdržou. Killswitch je možné pripojiť k aplikácii Darklab cez Bluetooth pre bezdrôtové aktualizácie firmvéru, meniť výkon zariadenia a rozširovať funkcie PowerBolt+. Killswitch jekompatibilný s PowerBolt+, Lightning Bolt, Airboltom a Airboltom Mini. Upozorňujeme, že Darklab Killswitch nie je kompatibilný s pôvodným PowerBoltom. model Flux a EXO.

Vlastnosti:

 • Výkon je riadený senzorom akcelerometra bez mechanických častí
 • Responzívne LED indikátory
 • Vnútorné nabíjacie batérie s dlhou výdržou
 • Vstavaná protišmyková podložka
 • Navrhnuté s ohľadom na sanitáciu – minimalizujte krížovú kontamináciu
 • Dá sa pripojiť k aplikácii Darklab cez Bluetooth pre bezdrôtové aktualizácie firmvéru
 • Kompatibilný s PowerBolt+, Lightning Bolt a Airbolt
 • USB-C pripojenie
 • Nabíjacie napätie: 5 V DC
 • Nabíjací prúd: 0,5A
 • Rozmery (D x V): 95 x 20 mm
 • Hmotnosť: 104 g
 • Vyrobené v USA

Dodatočné parametre

Kategória: Novinky
Pri čistení prístroja odporúča výrobca používať čistiace prostriedky na báze alkoholu. Čistiace prostriedky s vysokým pH môžu spôsobiť zmenu farebnosti prístroja.:
Položka bola vypredaná…

Ako na eGive

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: