DERMALIZE PRO TOTAL BLACK 10mx15cm

Neohodnotené
Značka: Dermalize

Total Black Sun Block je fólia, ktorá má všetky vlastnosti štandardnej fólie Dermalize Pro a navyše jednu veľmi dôležitú vlastnosť, ktorá sa hodí najmä za slnečných dní. Poskytuje účinnú ochranu proti UV-A a UV-B žiareniu.

Kód: 20402
€45,16 –9 % €41,01
DERMALIZE PRO TOTAL BLACK 10mx15cm
Neohodnotené
Značka: Dermalize
dermalize pro total black tattoo film roll 10m x 15cm
€45,16 –9 %

Total Black Sun Block je fólia, ktorá má všetky vlastnosti štandardnej fólie Dermalize Pro a navyše jednu veľmi dôležitú vlastnosť, užitočnú najmä za slnečných dní. Poskytuje účinnú ochranu proti UV-A a UV-B žiareniu.

Dermalize Protective Tattoo Film je komplexné riešenie následnej starostlivosti o tetovanie pre počiatočnú fázu hojenia tetovania.

Tenký samolepiaci film, ktorý poskytuje vlhké hojivé prostredie počas počiatočnej a najkritickejšej fázy hojenia tetovacej rany. Chráni nové tetovanie pred trením a poskytuje VODOODOLNÚ, ANTIBAKTERIÁLNU BARIÉRU, ktorá zabraňuje prenikaniu patogénov a vonkajších kontaminantov do rany. Fólia je PRIEDYŠNÁ, prepúšťa kyslík a umožňuje uvoľnenie prebytočnej vlhkosti z rany. Je ľahký na nosenie, FLEXIBILNÝ a roztiahnuteľný, čo umožňuje umiestniť ho kamkoľvek na telo a vydrží na mieste až niekoľko dní.

Znížená tvorba chrasty, znížené riziko infekcie, žiadne odieranie odevu alebo iné vonkajšie faktory, ktoré tetovanie poškodia. Jednoducho krásne zahojené tetovanie, ako ste tiež zamýšľali!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: