Vážený zákazníci, od 4.7. do 10.7. čerpáme celofiremnú dovolenku. Vaše objednávky budeme odosielať 11.7. Ďakujeme za pochopenie.

DERMALIZE PRO - hojivá náplasť po tetovaní

Neohodnotené
Značka: Dermalize
Ochranná fólie po tetovanie pre rýchlejšie hojenie
Kód: 50225
€39,19
DERMALIZE PRO - hojivá náplasť po tetovaní
Neohodnotené
Značka: Dermalize
Varianta: DERMALIZE PRO - hojivá náplast po tetování - baleni 10m x 15cm - k nastříhání
| 50225
€39,19
Nechajte tetovanie krvácať najmenej 10 minút pred použitím náplasti. V čistých rukaviciach odstrihnite z role požadované množstvo fólie. 1) preložte fóliu u šípok na 2 časti 2) zlúpnite ochranný obal u kratšej strany 3) nalepte najmenej 3 cm od okraja tetovania a jemne pritlačte 4) zložte zadný ochranný povlak na dlhšej strane fólie, tak aby ležala celá fólia na tetovanie 5) ľahkým tlakom uhlaďte od stredu šípok ku krajom tetovanie 6) v prípade zo vám fólie nevystačí na celé tetovanie, vezmite ďalší požadovaný diel fólie a prekryte minimálne 2 cm na už nalepenú fóliu Po aplikácii môže byť fólia nalepená na 12 až 24 hodín. Nasledujúce aplikácie potom na 24 až 48 hodín. Pred všetkými aplikáciami pokožku umyť mydlom a vodou a usušte. Krvácanie z rany je počas hojenia normálne. V prípade krvácania pokožku umyť mydlom a vodou, usušte a nalepte novú fóliu. V Prípade odlepenie nahraďte fóliu novú. Odobraní fólie chyťte okraj fólie a pomaly ju odstráňte, nestrhávajte! V prípade, že fólia pevne drží, pokropte ju pred zložením vodou. Vodeodolnosť náplasti umožňuje potenie na tetované pokožke. Priehľadná a vodeodolná náplasť je vyrobená z polyuretánu, ktorý prepúšťa pot. Uchovávajte v suchu a v chlade. Dermalize používajú: Jeff Gogu, Alex De Páse, David Cordente, Moni Marion, Matteo Pasqualino, Ralf Nonnweiler, Randy Engelhard, Bill Murran, Remis, Dave Paulo, Victor Chil, Marco Manzo, Steve Butcher, Sake, Clod the Rippper , Riccardo Cassese, Seunghyun Jo, Benjamin Laukis, Yomico Moreno, Robert Żyła, Joshua Carlton, Ad Pancho, Alvin Chong, Andrea Lanzi, Carlos Rojas ...

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie