Buff Browz - Brow Lamination 3 Steps - sada na laminaciu

Kód: 28527
Novinka
Neohodnotené
Značka: Buff Browz
€6,87

Sada na laminovanie obočia Buff Browz - 3 kroky 3x1,5 ml 
Elitní technici Buff Browz otestovali našu laminovaciu súpravu. Sada Buff Browz Lamination Kit sa pripravovala 2 roky a je DOKONALÁ. Laminovacia súprava, ktorá zakaždým prináša elegantné a uspokojivé výsledky, je súprava, ktorej môžete dôverovať.

Sada obsahuje 3x1,5 ml:

1 x lifting
1 x sada
1 x Nourish

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada na laminovanie obočia Buff Browz - 3 kroky 3x1,5 ml 
Elitní technici Buff Browz otestovali našu laminovaciu súpravu. Súprava Buff Browz Lamination Kit sa pripravovala 2 roky a je DOKONALÁ. Laminovacia súprava, ktorá zakaždým prináša elegantné a uspokojivé výsledky, je súprava, ktorej môžete dôverovať.

Sada obsahuje 3x1,5 ml:

1 x lifting
1 x sada
1 x Nourish

UPOZORŇUJEME, ŽE TÁTO LAMINOVACIA SÚPRAVA NIE JE VHODNÁ NA POUŽITIE NA RIASY!

KROK 1 - LIFT (Zdvihnutie)
Pred nanesením tenkej vrstvy LIFT na riadky najprv zotrite všetky stopy make-upu alebo prebytočného oleja a prečešte obočie. Nanášajte od korienkov smerom nahor, pričom sa vyhnite končekom smerom od obočia. Nechajte pôsobiť na obočie primeraný čas v závislosti od typu vlasov. Čas spracovania (približne) - 7 MINÚT.

KROK 2 - SET (Nastavenie)

  • Odstráňte LIFT čistým vatovým tampónom. Na obočie naneste malé množstvo prípravku SET a nižšie uveďte čas. ČAS SPRACOVANIA (približne) - 7 MINÚT
  • Sledujte obočie, pretože čas sa u jednotlivých klientov líši. Odstráňte čistým vatovým tampónom. Obočie jemne prečešte, pričom sledujte tvar a prirodzený smer rastu.

VOLITEĽNE: Nové obočie zafarbite a zvýraznite do požadovaného tvaru. Nakoniec naneste NOURISH na celé obočie a nechajte pôsobiť pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Obočie prečešte kefkou, aby ste dosiahli dokonalý vzhľad.

KROK 3 - NOURISH (výživa): Po ošetrení Buff Browz Brow Lamination vydrží obočie 4 - 6 týždňov a nastáva ihneď po ošetrení.

Po aplikácii:

  • Po aplikácii sa 24 hodín nelíčte a neošetrujte oči.
  • Vyhnite sa treniu očného okolia.
  • Počas 24 hodín sa vyhýbajte vode vrátane plávania a sauny.
  • Obočie prečešte do požadovaného štýlu.
  • Úplne vegánske zloženie.
  • Vytvorené a navrhnuté v Spojenom kráľovstve.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: